Dnia 6-7.04.2019 r.

mieliśmy ogromną przyjemność być na Tattoo Konwencie w Poznaniu, czyli na największym w Polsce cyklu spotkań z tatuażem. Jest to cudowny event, na którym jest masa wspaniałych ludzi i niesamowitych ‘’ kotów ‘’ jeżeli chodzi o sztukę tatuażu . Idealne miejsce każdego miłośnika tatuażu jak i kogoś, kto dopiero wchodzi w nasz świat i szuka artysty dla siebie ; ) Genialna organizacja jak i atmosfera !

 

Nasze studio na konwencie było reprezentowane przez Andrzeja Kaczmarka i Tomasza Nowaka . Chłopaki oboje brali udział w konkursie ‘’NAJLEPSZY TATUAŻ DWUDNIOWY & KOLABORACJE ‘’ . Dwa dni nieopisanych emocji , walki z czasem , masa bólu ale tez i dobrej zabawy .

Wielkie ukłony też w kierunku naszych modelek!

Dziewczyny przez dwa dni były dziarane łącznie 19 godzin!

Ola i Helena, niezniszczalne dziewczyny, wielkie podziękowania i brawa za wytrwałość !

A ty co?Dalej się robi słaboprzy odbijaniu kalki? 🙂

Drugiego dnia

nadszedł czas konkursu . Krzyki pod sceną, nerwy i w końcu niesamowita radość. Moment kiedy na telebimie pojawiły się wyświetlane wyniki, ‘’ 1 miejsce – Andrzej Scarlett Studio’’ Nieopisane uczucie .

Nie wróciliśmy z pustymi rękami, bogatsi o nowe doświadczenia i mamy nadzieje, że w przyszły rok będzie jeszcze lepszy! Dziękujemy wszystkim za wsparcie w wiadomościach jak i na samym konwencie!

Pozdrawiamy i Dziękujemy Scarlett Team .

fot. Bartek Modrzejewski


Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *